GIGASET C530 200 Rehber 20 Arama Kaydı Caller id Eco dect

GIGASET
2_C530

176,00 TL

(KDV dahil)

Kargolama Süresi
1-3 İş Günü
 • Tarzınızı kendinize özgü biçimde ifade edin

  Kolay kullanımı ve modern görünümüyle sizin kadar benzersiz olan Gigaset C530 sabit hatlı telefonu kişisel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. 1,8 inç renkli ekran için iki göz alıcı arka plan renk seçeneği arasında tercih yapın. Üstelik kişisel ekran koruyucu, özel ses profili ve belirli kişilere yönelik özel zil sesleri ayarlayabilirsiniz.

  Eller serbest kullanımda bile üstün HSP™ ses kalitesi

  Sık kullanılan işlevler için 2 doğrudan erişim tuşu (tercihlerinize uygun şekilde ayarlanabilir)

  Seçime göre ahizenin sesini kapatan gündüz/gece anahtarı

  14 saate kadar uzun konuşma ve 300 saate kadar bekleme süresi

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ergonomik, hassas tuş takımıı

  Gigaset L410 eller serbest klipsini destekler

  Mükemmel özellikler, güvenilir performans

  Gigaset C530'un telefon defteri her biri tam ad ve en fazla 3 adet telefon numarasıyla 150 kişi kapasitelidir. Kişisel “Çok Önemli Kişilerinizi" işaretleyin ve kullanımı kolay hatırlatıcıyı kullanarak özel günleri hiç bir zaman unutmayın. Hepsi bu değil: Kullanışlı gün/gece anahtarı sakin bir ortam istediğinizde zil sesini kapatır.

  Eco DECT: Radyasyon yaymaz

  Enerji verimli güç kaynağı Gigaset C530'un çevrenin korunmasına ve bütçenize katkıda bulunmasını sağlar. Tüm Gigaset kablosuz telefonlar gibi bu model de ahize ile baz istasyonu arasındaki aktarım gücünü iki ünite arasındaki mesafeye bağlı olarak değişken şekilde azaltır. Ayrıca ECO Modu'nu seçerek Gigaset C530'un baz istasyonu aktarım gücünü %80 azaltabilirsiniz. Ayrıca, radyasyon yaymayan ECO Mod Plus telefonunuz bekleme modundayken aktarım gücünü kapatır.

  Eller serbest kullanımda üstün ses kalitesi

  İyi bir dinleyici olmak düşüncelerinizi paylaşmak kadar önemlidir. Gigaset C530 analog telefon, her bir aramada High Sound Performance™ teknolojisi sunarak eller serbest konuşurken bile her bir sözcüğü net şekilde duyabilmenizi sağlar.

Yok
VAR
VAR
300
840
YOK
Yok
VAR
200
20
VAR
VAR
24

Yeni yasal düzenleme gereği; telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında 1 Şubat 2014 itibariyle taksit uygulanamamaktadır.